Koučing po dovolenke

Letná, zimná, otcovská, materská, aktívna alebo oddychová…

Všetko sú to dovolenky. Čo ich spája? Okrem zážitkov aj to, že máte viac času, ktorý venujete sami sebe, svojej rodine či priateľom. Je to čas, kedy máte možnosť robiť niečo, čo bežne nerobievate,

Dovolenka je veľmi často i jediným časom v roku, kedy sa zastavíte, ponoríte sa hlbšie do seba a začínate prehodnocovať a bilancovať. Máte čistejšiu hlavu, dobité baterky a máte chuť a odhodlanie zmeniť to, čo vám dlhodobo nevyhovuje raz a navždy.

Ľudia často cestujú preto, aby našli samých seba, no najdôležitejšie je nájsť spokojnosť v sebe samom.
(moja známa – scestovaná žena)

Viem, viem…zmena sa môže javiť atraktívne a to najmä v období odpočinku. Zahadzujete zábrany a ľahko si dokážete predstaviť ako robíte jednu zmenu za druhou alebo začínate robiť niečo celkom nové. Máte jasno v tom, čo urobíte keď sa vrátite…

…ale po návrate ku každodenným povinnostiam sa vám akosi nedarí dovolenkovú iskru znova naštartovať. Odhodlanie, motivácia a nadšenie, ktoré ste cítili ešte pár dní alebo týždňov dozadu sú preč. Čoskoro sa vrátite k tomu, čo poznáte, lebo to je ,,bezpečnejšie a rozumnejšie”. Je však možné, že to nie je ani bezpečnejšie ani rozumnejšie?

Je možné, že sa len priveľmi bojíte a neviete kde začať?

Tento koučing je určený pre jednotlivcov.

dvaja-icon-2

vy samostatne
budeme spolu hľadať spôsoby ako využiť vašu načerpanú energiu k splneniu si vlastných snov a k odstráneniu prekážok, ktoré vám v tom doteraz bránili

Využite čas, kedy máte dobité baterky, kedy máte chuť na zmenu, kedy cítite odhodlanie, motiváciu a nadšenie a poďte dovolenkovať po celý rok! Nie, naozaj to nemyslím tak, že odteraz až do konca života budete ležať na pláži a nič nerobiť.

Myslím to tak, že pred tým koncom života (keď to raz o 50-60 rokov príde) si budete môcť povedať, že ste ste sa aspoň pokúsili uskutočniť to, po čom vám srdce pišťalo.

Ak na niečo myslíte aj vtedy, keď na nič nemyslíte, potom je najvyšší čas svoj nápad uskutočniť, alebo vyriešiť problém, ktorý vám bráni v jeho realizácii.

Využite načerpanú energiu a pustite sa na tú najdobrodružnejšiu cestu vo svojom živote – cestu ku splneniu si vlastných snov.

Pomocou koučovacích otázok  vám pomôžem prísť na to kde začať a ako neprestať aj keď príde do cesty prekážka.

V mojich zárukách je, že ak mi na konci sedenia poviete, že vám sedenie nebolo užitočné, vrátim vám plnú sumu peňazí späť. Práve preto nič preto neriskujete a jediné, čo sa môže stať je to, že sa ani len nepokúsite začať robiť veci inak alebo sa neodvážite robiť celkom nové veci. A to by bola celkom škoda, čo myslíte?

kariérny koučing

životné ciele

vzťahový koučing