O mne

Volám sa Veronika Michnicová a prinášam ľuďom do života svetlo. Vážne.
Nachádzame spoločne odpovede na otázky o smerovaní v kariére, v živote, hľadáme skryté rezervy, odhaľujeme tajomstvá vzťahov s partnermi a mnoho iného. To všetko začalo nenápadne, ako začínajú takmer všetky veľké veci v našom živote…

Po rodičovskej dovolenke som sedela vo svojej kancelárii a kochala sa pekným výhľadom. Za tri roky sa toho veľa nezmenilo, no ja som sa predsa cítila som ako kozmonaut, ktorý práve pristál na novej planéte a chce okamžite odletieť preč.

Cítila som potrebu zmeny. Chcela som pomáhať ľuďom. Veľmi. Dávalo mi to zmysel mojej existencie.
Prihlásila som sa na Profesiu a aktualizovala som si životopis.
Hovorí sa, že ak po niečom naozaj túžite, život vám to privedie do cesty. A tak sa aj stalo. Jedna z ponúk znela veľmi atraktívne. Poslala som životopis. Vzali ma.
O rok neskôr sa naše cesty rozišli, pretože do života mi vstúpilo iné – koučing.

Okamžite som sa zaľúbila. Po dvoch dňoch kurzu som vedela, že som si neprišla po vyššiu kvalifikáciu, ale že som našla svoje povolanie.

koucka-bratislava

Mahátmá Gándhí povedal : ,,Buď zmenou, ktorú chceš vidieť vo svete“

…a tak som začala od seba.

Považujem za skutočné šťastie byť svedkom toho, ako človek, s ktorým sa rozprávam, dosiahne prelom vo svojom živote a etickými cestami si ide za svojimi snami.

Už sa nehanbím nahlas priznať, že prahnem po dôverných rozhovoroch s ľuďmi, ktorí sa tak, ako ja pred časom, ocitli na životnej križovatke a potrebujú zmenu.

Spokojní ľudia tvoria spokojnú spoločnosť a mojim želaním je, aby takýchto ľudí bolo stále viac a viac.

Akreditované služby

V novembri 2019 som absolvovala kurz Kouč104 hodín v Power Coaching-u Silvie a Tomáša Langermannovcov, kde som získala certifikát a osvedčenie z Ministerstva školstva.
Následne som si rozšírila kvalifikáciu o vzťahový koučing.

Patrí im veľká vďaka za vytrvalú podporu a spoluprácu, ktorá trvá dodnes.

Patrím medzi tých koučov, ktorí ponúkajú len koučing. Verím v reálne metódy, vo vedomú prácu na sebe samom a mám s ňou najlepšie výsledky.

Hypnózu u mňa, prosím, nehľadajte.

V živote sa vyskytnú aj situácie, ktoré nevieme ovplyvniť. Vieme však ovplyvniť ako zareagujeme, keď sa nám prihodí niečo s čím sme nerátali.

Ak ste momentálne alebo dlhodobo v situácii, ktorá vám nevyhovuje alebo sa jednoducho potrebujete posunúť ďalej, som tu pre vás.

Pozrieme sa spoločne na to, čo sa s tým dá robiť. Hoci hneď dnes 🙂